Heves megye nyert a sípmesterek összecsapásán Az elmúlt hétvégén Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, Nyíregyházán rendezték meg az immár hagyományosnak mondható országos labdarúgó-játékvezetői focitalálkozót, a VI.Sípmesterek Fesztiválját. A Teljes cikk olvasásához kattintson IDE!