Hiányzók

A szerdai meccs előtt többen izomhúzódásokra panaszkodtak a csapatból, ezért ők pihenőt kaptak. Várhatóan jövő héten már teljes erőbedobással edzenek.
Mint azt írtuk, a felkészülés első szakasza, amelyben a fizikai megterhelés volt előtérben a mai nappal lezárult. A délelőtti edzés előtt többen izom húzódásokra panaszkodtak. Ezért nem került a csapatba Lippai Ákos, George és Jeremiás Gergő. Erdélyi Miklós már edzett a mai napon, de a meccsen még nem szerepelt. Stevica Simeon is teljes értékű edzés munkát végez, így várhatóan hamarosan pályára is léphet. Ambrusz Árpi meggyógyult, ő csak futott szerdán délután. Miskolcz és Dejan továbbra sem edzhetnek.