Holnap délelőtt Debrecenben lépünk pályára
Holnap 11 órától Debrecenben az Oláh Gábor utcai műfüves pályán játszik csapatunk a nagyváradi gárdával.
Nyíregyháza Spartacus – FC Bihor
Február 9., 11.00, Debrecen, Oláh Gábor utcai stadion, műfüves pálya
Szurkolóink a fórumon értetlenül fogadták, hogy miért Debrecenben játsszuk a meccset?
Tudni kell, hogy a felkészülés előkészítése során erre a hétre egy külföldi edzőtáborozás volt betervezve, ami végül is meghiúsult.
Amikor januárban a Városi Stadion műfüves pályájának programját összeállították, a klubunk -a külföldi edzőtábor terve miatt- nem kért erre a szombatra játék lehetőséget.
Így egész napra a Stadion Kupa mérkőzéseit tervezték be. Hogy ne kelljen a korábban lekötött programot felborítani, ezért a Debrecenben edzőtáborozó nagyváradi csapattal a szomszéd megyeszékhely műfüves pályáján focizunk.
Február 9., 11.00, Debrecen, Oláh Gábor utcai stadion, műfüves pálya
Szurkolóink a fórumon értetlenül fogadták, hogy miért Debrecenben játsszuk a meccset?
Tudni kell, hogy a felkészülés előkészítése során erre a hétre egy külföldi edzőtáborozás volt betervezve, ami végül is meghiúsult.
Amikor januárban a Városi Stadion műfüves pályájának programját összeállították, a klubunk -a külföldi edzőtábor terve miatt- nem kért erre a szombatra játék lehetőséget.
Így egész napra a Stadion Kupa mérkőzéseit tervezték be. Hogy ne kelljen a korábban lekötött programot felborítani, ezért a Debrecenben edzőtáborozó nagyváradi csapattal a szomszéd megyeszékhely műfüves pályáján focizunk.