Homma bízik a sikerben -2010.03.12-

Homma Kazuo két gólt lőtt ősszel a Fradinak, és most is bízik a sikerben.

Homma Kazuo Telkiben nyilatkozott honlapunknak.

- Ősszel két gólt is lőttél a Fradinak, várhatóan most kitüntetett figyelemben részesít az FTC védelme.

- Nem tudom, hogy így lesz-e, de elsősorban magammal-magunkkal kell foglalkozni a meccs előtt és közben is, akkor lehetünk sikeresek. Természetesen én is szívesen emlékszem vissza az őszi meccsre és várakozással tekintek a mérkőzés elé, még én sem játszottam bajnoki meccset az Üllői úton, és mindenki azt mondja, hogy ezt személyesen is meg kell tapasztalni. Most lesz alkalmunk rá, többen vagyunk, akik most játszanak először a magyar foci egyik legendás és legismertebb fellegvárában.

- Mit vársz a mérkőzéstől?

- Azt, hogy hazafelé a buszon jókedvűen, énekelve utazzon a csapat, mindenki így van ezzel. Ehhez sikereseknek kell lennünk az Üllői úton.