Homma és Bosnjak is megérkezett -2010.07.01.-
Homma és Bosnjak is megérkezett, együtt edzenek a csapattal.
A csütörtök délelőtti edzésen Homma Kazuo és Predrag Bosnjak is részt vett.
Ezt követően mindketten tárgyaltak Banka Zsolt klubigazgatóval, a továbbiakról.
Predrag Bosnjak és a klubvezető gyakorlatilag mindenben megegyeztek, a focista nagy valószínűséggel a Szparinál marad.
Homma Kazuonak lennének kérői, de a klub is marasztalja. Napokon belül eldől a japán csatár sorsa.
Nagy István a csapat egyik gyúrója és a klub közös megegyezéssel szerződést bontott.
Pénteken György Roland erőnléti edzést tart a csapatnak. Az első hét programja szombaton délelőtt a Volán pályán egymás elleni játékkal zárul.