Ibrányban is nyert az NB-III-as csapatunk

Ibrányban is nyert az NB-III-as csapatunk. Krajnc Balázs irányításával nagyon jól kezdett a Szpari, és a középpályásunk szabadrúgásból gólt is szerzett.
Ibrány–Nyíregyháza Spartacus 0–1 (0–1)

NB-III. Tisza csoport, 4. forduló
Ibrány, 300 néző, vezette: Kristán.

Ibrány: Borkó – Turóczi, Kántor, Kovács M., Csáki, Farkas (Obrácz), Szilágyi V. (Tóth), Tilki, Varga, Fekete, Marcsek
Edző: Révész Csaba
Nyíregyháza Spartacus: Erdélyi – Kató, Markos, Sipos (Debróczki), Orgován, Oláh (Demeter), Jeddi, Bakos, Lovas, Anderka (Nagy D.), Krajnc
Edző: Balogh Zoltán.
Gól: Krajnc, 22.p.



6. forduló:
Létavértes – Nyíregyháza Spartacus
Szeptember 22. Szombat, 16.00