Ibrányban is nyert az NB-III-as csapatunk
Ibrányban is nyert az NB-III-as csapatunk. Krajnc Balázs irányításával nagyon jól kezdett a Szpari, és a középpályásunk szabadrúgásból gólt is szerzett.
Ibrány–Nyíregyháza Spartacus 0–1 (0–1)
NB-III. Tisza csoport, 4. forduló
Ibrány, 300 néző, vezette: Kristán.
Ibrány: Borkó – Turóczi, Kántor, Kovács M., Csáki, Farkas (Obrácz), Szilágyi V. (Tóth), Tilki, Varga, Fekete, Marcsek
Edző: Révész Csaba
Nyíregyháza Spartacus: Erdélyi – Kató, Markos, Sipos (Debróczki), Orgován, Oláh (Demeter), Jeddi, Bakos, Lovas, Anderka (Nagy D.), Krajnc Edző: Balogh Zoltán. Gól: Krajnc, 22.p.
6. forduló:
Létavértes – Nyíregyháza Spartacus
Szeptember 22. Szombat, 16.00
NB-III. Tisza csoport, 4. forduló
Ibrány, 300 néző, vezette: Kristán.
Ibrány: Borkó – Turóczi, Kántor, Kovács M., Csáki, Farkas (Obrácz), Szilágyi V. (Tóth), Tilki, Varga, Fekete, Marcsek
Edző: Révész Csaba
Nyíregyháza Spartacus: Erdélyi – Kató, Markos, Sipos (Debróczki), Orgován, Oláh (Demeter), Jeddi, Bakos, Lovas, Anderka (Nagy D.), Krajnc Edző: Balogh Zoltán. Gól: Krajnc, 22.p.
6. forduló:
Létavértes – Nyíregyháza Spartacus
Szeptember 22. Szombat, 16.00