Időpontváltozás!
Az MLSZ Versenybizottsága kedden délben közölte, hogy a Spartacus pénteken 19.00 órakor játszik Angyalföldön!
MLSZ közlemény
A Fair Play szellemében:
Azonos időpontban a "bronzmeccsek"!
A kialakult helyzetre való tekintettel, a Soproni Liga harmadik helyéért zajló Újpest-Győr párharc kiélezettsége miatt az MLSZ versenybizottsága - a Fair Play szellemének írott és íratlan szabályainak megfelelően - megváltoztatta az eredetileg péntek estére kitűzött Diósgyőr - Győr találkozó időpontját, és ennek megfelelően a bronzérem sorsa szempontjából egyformán fontos Debrecen - Újpest és Diósgyőr - Győr mérkőzés egyaránt szombaton délután 15 órakor kezdődik. Péntek 19 órára a Vasas - Nyíregyháza mérkőzés került.
Forrás: mlsz.hu
Az MLSZ Versenybizottsága az időpontváltozásról kedden délben értesítette Nagy Csaba technikai igazgatót is.
A tényekhez tartozik, hogy a helyzet vasárnap estére már így alakult, de a múlt héten (amikor elkészült a program) is lehetett ilyen helyzettel számolni.
Ami annyiból fontos, hogy a Nyíregyháza Spartacus játékosai a vasárnapi mérkőzés miatt kedden kaptak pihenőnapot, ehhez képest már pénteken bajnokit játszunk.
A Fair Play szellemében:
Azonos időpontban a "bronzmeccsek"!
A kialakult helyzetre való tekintettel, a Soproni Liga harmadik helyéért zajló Újpest-Győr párharc kiélezettsége miatt az MLSZ versenybizottsága - a Fair Play szellemének írott és íratlan szabályainak megfelelően - megváltoztatta az eredetileg péntek estére kitűzött Diósgyőr - Győr találkozó időpontját, és ennek megfelelően a bronzérem sorsa szempontjából egyformán fontos Debrecen - Újpest és Diósgyőr - Győr mérkőzés egyaránt szombaton délután 15 órakor kezdődik. Péntek 19 órára a Vasas - Nyíregyháza mérkőzés került.
Forrás: mlsz.hu
Az MLSZ Versenybizottsága az időpontváltozásról kedden délben értesítette Nagy Csaba technikai igazgatót is.
A tényekhez tartozik, hogy a helyzet vasárnap estére már így alakult, de a múlt héten (amikor elkészült a program) is lehetett ilyen helyzettel számolni.
Ami annyiból fontos, hogy a Nyíregyháza Spartacus játékosai a vasárnapi mérkőzés miatt kedden kaptak pihenőnapot, ehhez képest már pénteken bajnokit játszunk.