Ikszeltek az ifik a Vidivel

A hétvégén a Vidi ifijeit fogadta a Nyírsuli U19-es és U17-es csapata, mindkét meccs döntetlenre véégződött. 
 

U19 I. osztályú bajnokság

Nyírsuli – Videoton 0-0

Nyírsuli: Sánta - Torma, Pócsi, Bíró, Ignéczi - Lengyel, Hokk B.(Gergely) - Szántó (Bencs), Makai, Ruszinkó (Orf) - Ráti

Jók: Pócsi, Bíró

 Hokk Béla edző: Hasonló erők küzdelme során békés döntetlen lett a végeredmény.

 

U17 I. osztályú bajnokság

Nyírsuli – Videoton 1-1 (1-0)

Nyírsuli: Vasas - Szűcs, Dajka, Benkő, Papp D., Reznek, Nagy K. (Phrakonkan), Varga A. (Varga J.), Lukács, Osztojkán (Tudja), Barzó (Budai J.)

Gólszerző: Reznek Donát

Jók: Reznek, Szücs, Barzó, Lukács

Bessenyei Gyula edző: Bár a döntetlen megfelelt a játékképének, de nagyon bosszantó, hogy az utolsó percben veszítettünk el két pontot.

 

Következő mérkőzések:

Nyírsuli - Kecskemét

Nyíregyháza, Tiszavasvári úti pálya

Augusztus 22. szombat

12.00 U17

14.00 U19