Ikszeltek az ifik a Vidivel
U19 I. osztályú bajnokság
Nyírsuli – Videoton 0-0
Nyírsuli: Sánta - Torma, Pócsi, Bíró, Ignéczi - Lengyel, Hokk B.(Gergely) - Szántó (Bencs), Makai, Ruszinkó (Orf) - Ráti
Jók: Pócsi, Bíró
Hokk Béla edző: Hasonló erők küzdelme során békés döntetlen lett a végeredmény.
U17 I. osztályú bajnokság
Nyírsuli – Videoton 1-1 (1-0)
Nyírsuli: Vasas - Szűcs, Dajka, Benkő, Papp D., Reznek, Nagy K. (Phrakonkan), Varga A. (Varga J.), Lukács, Osztojkán (Tudja), Barzó (Budai J.)
Gólszerző: Reznek Donát
Jók: Reznek, Szücs, Barzó, Lukács
Bessenyei Gyula edző: Bár a döntetlen megfelelt a játékképének, de nagyon bosszantó, hogy az utolsó percben veszítettünk el két pontot.
Következő mérkőzések:
Nyírsuli - Kecskemét
Nyíregyháza, Tiszavasvári úti pálya
Augusztus 22. szombat
12.00 U17
14.00 U19