Illyés távozik a klubtól
Illyés Dániel közös megegyezéssel szerződést bontott a klubunkkal.
Illyés Dániel 2008 januárjában igazolt a Nyíregyháza Spartacushoz. 2008 tavaszán hét mérkőzésen 630 percet játszott.
A 2008-2009-es bajnoki évben 14 találkozón 1110 percig volt a kapuban.
A játékosunk most közös megegyezéssel szerződést bontott a klubbal, és szabadon igazolható.