Illyés távozik a klubtól

Illyés Dániel közös megegyezéssel szerződést bontott a klubunkkal.

Illyés Dániel 2008 januárjában igazolt a Nyíregyháza Spartacushoz. 2008 tavaszán hét mérkőzésen 630 percet játszott.

A 2008-2009-es bajnoki évben 14 találkozón 1110 percig volt a kapuban.

A játékosunk most közös megegyezéssel szerződést bontott a klubbal, és szabadon igazolható.