Ismét itthon
Szombaton 16.30-tól három hét után újra itthon láthatjuk a Szparit. Gálhidi György a csapattól kilencven percen keresztül egyenletes teljesítményt vár.
Újra itthon játszik a Szpari. Az ellenfél a Karcag együttese lesz. A vendégek kispadján az a Sándor István ül majd, aki évekkel ezelőtt a hazai kispadot is jól ismerte, igaz akkoriban még a keleti oldalról figyelhette a meccset. A Szparira mindig szívesen emlékező mester csapata most a hetedik a tabellán. Múlt héten a Tuzsértól hazai pályán 1-0-ra kikaptak. Idegenben jobb a mérlegük, mint otthon: 5 győzelem, egy döntetlen, 3 vereség.
A Szpari vezetőedzőjét Gálhidi Györgyöt a pénteki edzés után kérdeztük a bajnokiról.
- Három hét után játszhatunk újra itthon, és természetesen most is győznünk kell. Sérültjeink, eltiltottjaink száma is csökkent. A bőcsi meccs után is mondtam, hogy feltétlenül változtatnunk kell azon, hogy nagyon jó első félóra után visszaesik a játékunk. Úgy gondolom, hogy hét közben ezt is megtudtuk oldani.
Nagyon bízom abban, hogy most jó játékkal, reményeim szerint nagy gólarányú győzelemmel tudjuk feledtetni a múlt heti játékunkat. Igaz, azzal számolnunk kellett, hogy egy döntetlen becsúszhat. Nagyon sajnálom, hogy ez pont most történt, és pont Bőcsön, de abban bízok, hogy az elkövetkező hetekben ezt feledtetni fogjuk- mondta Gálhidi György.
A péntek délutáni edzésről továbbra is hiányzott sérülése miatt Jeremiás és Úr. Szatke Zoli is a kispadról nézte a történéseket. Jövő héten már ő is csatlakozik a csapathoz. Jó hír, hogy Dejan Vukadinovic újra a csapattal készül. Mint ismert Minczér Tibi eltiltása miatt nem játszhat. Montvai már edzésben van, de játéka még nem biztos.
A Szpari vezetőedzőjét Gálhidi Györgyöt a pénteki edzés után kérdeztük a bajnokiról.
- Három hét után játszhatunk újra itthon, és természetesen most is győznünk kell. Sérültjeink, eltiltottjaink száma is csökkent. A bőcsi meccs után is mondtam, hogy feltétlenül változtatnunk kell azon, hogy nagyon jó első félóra után visszaesik a játékunk. Úgy gondolom, hogy hét közben ezt is megtudtuk oldani.
Nagyon bízom abban, hogy most jó játékkal, reményeim szerint nagy gólarányú győzelemmel tudjuk feledtetni a múlt heti játékunkat. Igaz, azzal számolnunk kellett, hogy egy döntetlen becsúszhat. Nagyon sajnálom, hogy ez pont most történt, és pont Bőcsön, de abban bízok, hogy az elkövetkező hetekben ezt feledtetni fogjuk- mondta Gálhidi György.
A péntek délutáni edzésről továbbra is hiányzott sérülése miatt Jeremiás és Úr. Szatke Zoli is a kispadról nézte a történéseket. Jövő héten már ő is csatlakozik a csapathoz. Jó hír, hogy Dejan Vukadinovic újra a csapattal készül. Mint ismert Minczér Tibi eltiltása miatt nem játszhat. Montvai már edzésben van, de játéka még nem biztos.