Ismét kikapott az U18-as válogatott -2009.12.16.-
Az U18-as válogatott ezúttal a házigazdáktól kapott ki 2-0-ra, Batizi-Pócsi 64 percet focizott.
Válogatottunk a hétfői, Németország elleni vereség után kedden játszotta le második meccsét az izraeli hagyományos téli nemzetközi ifjúsági tornán. Csapatunk ezúttal a vendéglátók korosztályos gárdájával mérkőzött meg Nes Zionában, s 1-0-ás félidő után 2-0-ra kikapott. Együttesünk utolsó mérkőzését csütörtök délután Szerbia ellen vívja Raananában.
Válogatottunk Gábor Péter - Szvoboda Szabolcs, Vágó Levente, Jagodics Márk, Tóbiás Zsolt - Magos Mátyás, Windecker József, Szolnoki Roland (Szakály Attila a 84. percben), Vernes Richárd (Radó András a 76. percben) - Vólent Roland (Németh László a 88. percben) Batizi-Pócsi Balázs (Nagy Gergő a 64. percben) összeállításban játszott.
A mieink az első félidőben jól futballoztak és több helyzetet is kialakítottak, de fölényük ellenére gólt nem sikerült szerezniük, míg a házigazdáknak igen: az izraeliek a 21. percben megszerezték a vezetést. A második negyvenöt perc kiegyenlített játékkal kezdődött, majd a vendéglátók fokozatosan fölénybe kerültek, s a 74. percben megszerezték második góljukat is.
- A találkozó első felében jól futballoztunk, szervezetten védekeztünk és támadásaink is ígéretesek voltak, de gólt sajnos nem tudtunk szerezni - nyilatkozta a mérkőzés után Pisont István szövetségi edző. - Az eredmény nem alakult jól a számunkra, de annak mindenképpen örülhetünk, hogy jó körülmények között remek iramú mérkőzéseken mérhetjük le, hol is tartunk.
Forrás: mlsz.hu