Ismét megbűntették a Szparit -2009.10.21.-
A Szpri - DVTK mérkőzésen történt rendzavarások miatt háromszázezer forintot kell fizetnie a klubnak.
Az MLSZ Fegyelmi Bizottságának keddi ülésén ismét megbűntették a klubunkat.
Az MLSZ Fegyelmi Bizottságának határozatából:
A Nyíregyháza - Diósgyőr mérkőzésen történt rendezési hiányosságok és szurkolói rendzavarások miatt a Nyíregyháza 300 000, a Diósgyőr 200 000 ezer forint pénzbüntetést köteles fizetni - mindkét klub visszaesőnek számít.
A szurkolói rendzavarások a mérkőzés jegyzőkönyve szerint, a mindkét szurkolótábortól hallható gyalázkodó szavalókórusok és a pályára bedobált pirotechnikai eszközök voltak.
A rendezői hiányosságot amiatt állapították meg, mert a nézőtérre bekerülhettek a pirotechnikai eszközök.
A mérkőzés után tizenkét széket kell kicserélni a tribünökön.
Az MLSZ Fegyelmi Bizottságának határozatából:
A Nyíregyháza - Diósgyőr mérkőzésen történt rendezési hiányosságok és szurkolói rendzavarások miatt a Nyíregyháza 300 000, a Diósgyőr 200 000 ezer forint pénzbüntetést köteles fizetni - mindkét klub visszaesőnek számít.
A szurkolói rendzavarások a mérkőzés jegyzőkönyve szerint, a mindkét szurkolótábortól hallható gyalázkodó szavalókórusok és a pályára bedobált pirotechnikai eszközök voltak.
A rendezői hiányosságot amiatt állapították meg, mert a nézőtérre bekerülhettek a pirotechnikai eszközök.
A mérkőzés után tizenkét széket kell kicserélni a tribünökön.