Itthon játszunk Bőcs ellen -2010.10.07.-

A Bőcs és a Nyíregyháza csapata megegyezett a pályaválasztói jog felcseréléséről. Vasárnap itthon játszunk Bőcs ellen.

Nyíregyháza Spartacus – Bőcs KSC

Ness Hungary NB II. Keleti csoport, 9. forduló

Október 10. vasárnap 15:00

Nyíregyháza, Városi Stadion

Vezeti: Szabó Zsolt, asszisztensek: Vámos Tibor, Butkai Zsolt

 

Mint ismert a nyári árvíz óta használhatatlan a bőcsi pálya. A bőcsiek hazai meccseiket ősszel Tiszaújvárosban játszották. De információink szerint a tiszaújvárosiak kockázatosnak tartották a Bőcs – Nyíregyháza Spartacus meccs megrendezését, így azt nem vállalták. A bőcsi klub azt kérte, hogy a vasárnapi bajnoki meccset Diósgyőrben játsszuk le. Ezt a javaslatot klubunk érthető okokból nem fogadta el. Végül a mai napon a két klub megegyezett a pályaválasztói jog felcseréléséről, azt a szabályok alapján a Versenybizottság hamarosan. jóváhagyja.