Itthon nyerni kell -2010.09.17.-

Brekk János csak a ma délutáni edzés után hirdet kezdőt.

Nyíregyháza Spartacus FC - Békéscsaba 1912 Frühwald Előre SE

NB II. Keleti csoport, 6. forduló
Nyíregyháza, Városi Stadion

2010.09.18. szombat 16:00

Vezeti: Radványi Ádám, asszisztensek: Ortó Gyula, Márkus Tamás

 

Brekk János: - Úgy alakult, hogy ismét rangadót játszunk, hisz a szombati ellenfelünk harmadik a tabellán. Csak egy góllal szereztek kevesebbet, mint mi, és kettővel kaptak többet. Ők is veretlenek. Nem lebecsülendő az ellenfelünk, de nekünk hazai pályán nyernünk kell. Támadni fogunk, hogy megszerezzük a három pontot. Kivételesen most még nem tudom megadni az összeállítást, mert vannak, akik kisebb sérülésekre panaszkodtak. A ma délutáni edzés után hirdetek keretet.