Jacobbal tárgyalnak
A Nyíregyháza Spartacus klubvezetése tárgyal Jacobbal a szerződéséről. – Nyíregyháza – Spartacus – szpari.hu
Révész Attila klubmenedzser elmondta, hogy tárgyalásokat kezdenek Mihai-Robert Jacobbal a leigazolásáról:
- Azt tudjuk, hogy fizikálisan még nem tart ott, mint a Szpari többi játékosa. De kiderült, hogy technikás játékos, és jó pontrúgó is. Főként az utóbbi miatt döntöttünk így, mert nem dúskálunk hasonló képességű játékosokban. Elképzelhető, hogy most csak egy félévre egyezünk meg, és nyáron döntünk a továbbiakról. Addig kölcsönben lehet itt.