Januárban kezdődik a felkészülés -2009. 12. 08.-
Banka Zsolt klubigazgató a szpari.hu-nak elmondta, hogy január 4-én kezdődik a felkészülés a tavaszi szezonra.
- Játékosok téli pihenőt kaptak. A külföldiek is hazautaztak, a csapatnak január 4-én kezdődik a felkészülés. Egy-két távol élő játékos pár nappal később érkezik majd vissza.
A Liga Kupában továbbjutottunk, így már február 17-én elkezdődik a hivatalos programunk, mivel aznap már pályára lépünk a kupa sorozatban a Honvéd ellen. Február 24-én is lesz egy meccsünk ebben a csoportban. Mint ismert négyes csoportokban zajlanak a legjobb nyolc között a küzdelmek. A két csoportelső vívja majd a Liga Kupa döntőjét.
A bajnokság február 20-án kezdődik, Angyalföldre utazunk. Mind a bajnoki, mind a Liga Kupa meccsek pontos időpontjairól később dönt a Versenybizottság.
A játékosok ugyan pihenőre vonulnak, de a klubvezetés a szakmai stábbal egyeztetve gőzerővel dolgozik a keret megerősítésén. Neveket most még nem mondhatok, mert senkivel sem jutottunk egyezségre. A próbajátékon szerepelt focistákkal - és azokkal is akik itt edzettek, de nem került sor a próbajátékra- folytatjuk a megbeszéléséket. Természetesen amikor egy igazolás ügyében végleges döntés születik, azt azonnal közöljük a honlapunkon- mondta Banka Zsolt klubigazgató a szpari.hu-nak.