Jászberény is készül
A Jászberényi SE-Vasas csapata nagy lekesedéssel készül a huszonnégy meccsen veretlen Szpari fogadására, bízva a jó szereplésben.
Információink szerint a szombati vendéglátónk is nagy lelkesedéssel készül a bajnokira. A tavasszal otthon jól szereplő gárda a Tuzséron elszenvedett vereséget szeretnék szurkolóikkal feledtetni a Szpari elleni meccsen.
Az alábbiakban csapat honlapján olvasható beharangozót közüljük.
Ismét itthon szerepel a berényi csapat ,a bajnokság egyik esélyesét a Nyíregyházát fogadjuk.
A jászberényi közönség a hazai csapat vendégeként a 24-mérkőzésen veretlen Nyíregyházi Spartacust láthatja a szombati találkozón. A Vasas játékosai nagy lelkesedéssel készülnek a mérkőzésre és a Tuzséron hagyott pontot,-pontokat, a nyírségi csapaton akarja behajtani. A tavasszal két hazai találkozóját megnyerő jászoknak a bent maradás reményében minden tartalék energiát mozgósítani kell a jó erőkből álló vendégekkel szemben.
JSE.- Vasas labdarúgói közül a Tuzséron kiállított Lukácsi Lóránt nélkül,de a védelmünk két meghatározó játékosa Majzik és Kovács újra Szabó Imre vezető edző rendelkezésére áll. A középályásaink feledtetik a múlt heti gyenge teljesítményüket, nagyobb ellenállást fejtenek ki a Madar által vezérelt "Szpari" támadásokkal szemben és támadóink kiszolgálásában is jeleskednek. A két gólerős támadónk Németh és Potemkin lényegesen több mozgással zavart okozhat a vendég védelemben. Ki kell emelni több hete tartó jó formáját Papp kapusnak és reméljük lehúzza a „ rolót” a nyírségi alakulat előtt is.
A szombati mérkőzést az időjárás kegyeibe veszi és reméljük hogy közönségünk sportszerű mérkőzést láthat. A berényi gárda reményeink szerint felnő a feladathoz és eredményesen zárja a 21. fordulót a szépszámú szurkoló táborunk megelégedettségére.
Forrás: berenyfoci.hu
Az alábbiakban csapat honlapján olvasható beharangozót közüljük.
Ismét itthon szerepel a berényi csapat ,a bajnokság egyik esélyesét a Nyíregyházát fogadjuk.
A jászberényi közönség a hazai csapat vendégeként a 24-mérkőzésen veretlen Nyíregyházi Spartacust láthatja a szombati találkozón. A Vasas játékosai nagy lelkesedéssel készülnek a mérkőzésre és a Tuzséron hagyott pontot,-pontokat, a nyírségi csapaton akarja behajtani. A tavasszal két hazai találkozóját megnyerő jászoknak a bent maradás reményében minden tartalék energiát mozgósítani kell a jó erőkből álló vendégekkel szemben.
JSE.- Vasas labdarúgói közül a Tuzséron kiállított Lukácsi Lóránt nélkül,de a védelmünk két meghatározó játékosa Majzik és Kovács újra Szabó Imre vezető edző rendelkezésére áll. A középályásaink feledtetik a múlt heti gyenge teljesítményüket, nagyobb ellenállást fejtenek ki a Madar által vezérelt "Szpari" támadásokkal szemben és támadóink kiszolgálásában is jeleskednek. A két gólerős támadónk Németh és Potemkin lényegesen több mozgással zavart okozhat a vendég védelemben. Ki kell emelni több hete tartó jó formáját Papp kapusnak és reméljük lehúzza a „ rolót” a nyírségi alakulat előtt is.
A szombati mérkőzést az időjárás kegyeibe veszi és reméljük hogy közönségünk sportszerű mérkőzést láthat. A berényi gárda reményeink szerint felnő a feladathoz és eredményesen zárja a 21. fordulót a szépszámú szurkoló táborunk megelégedettségére.
Forrás: berenyfoci.hu