Játékkal zárták a hetet -2010.01.09.-
Az első heti munkát kétszer harminc perces egymás elleni játékkal zárta a Szpari, a mérkőzésen nem esett gól.
A gyakorlást Szatke Zoltán és Téglási Gábor vezényelte, a szakmai stáb többi tagja Telkiben továbbképzésen vesz részt.
Zöldek – Pirosak 0-0
Zöldek: Medzhidov – Hurt, Balbinot, Nánási, Bosnjak – Nacim, Miskolczi, Minczér, Yachir – Batizi-Pócsi, Bouguerra
Pirosak: Dénes – Lakatos, Oláh, Bakos, Varga K. – Pákolicz, Müller, Varga M.(Simon, a szünetben), Szilágyi - Fekete, Andorka
Zabos Attila kisebb húzódás miatt külön munkát végzett szombaton.
Szatke Zoltán: - Az első kemény hetet játékkal zártuk lesz. Nagy elánnal kezdtek a játékosok, de ahogy ilyenkor lenni szokott, az idő elteltével egyre többször a hibák is előjöttek. Úgy tapasztaltam, hogy megfelelő hozzáállással fociztak a fiú, az időszaknak megfelelő állapotban.