Játékosaink a ZTE elleni meccsről
Vukadinovic, Cornaci és Lazareanu a szombati meccs döntő momentumairól mondják el véleményüket.
Dejan Vukadinovic: - Az idényben a bajnoki találkozókon többször is lett volna már lehetőségem gólt szerezni, de azok sajnos kimaradtak. Most végre sikerült, és felszabadult lettem. Ez talán meg is látszott rajtam- nevet nagyot a középpályásunk- Köszönöm, a közönségnek, hogy bízott bennem. Nagyon sokat jelentett most is a szurkolók buzdítása. Remélem minél hamarabb újabb gólokat szerzek. A ZTE ellen nem játszottunk túl jól, de nagyon akartuk a győzelmet, és ez döntött a javunkra. Szerdán a DVSC ellen hasonló sikert várok.
Claudio Cornaci: - A szabadrúgás előtt elhatároztam, hogy kapura emelem a labdát, és meg is lett belőle a gól, igaz a kapus is hibázott. Az a legfontosabb, hogy nyertünk, és nagyon egységes a csapatunk. Azt hiszem a Soproni Ligában az egyik nagy meglepetés a Szpari szereplése. Nagyon szeretnénk így folytatni az idényt. Szerdán az egyik legjobb magyar csapat ellen is bizonyítani akarunk.
Filip Lazareanu: - A szél és a talaj is megzavart az első gólnál, a labda nagyon furcsán pattant. Először mellel akartam magam elé venni, aztán meggondoltam magam. Ez sem lehet kifogás, tudom, hogy nagyot hibáztam. Köszönöm a csapatnak, hogy a játékukkal helyrehozták a hibámat!
Claudio Cornaci: - A szabadrúgás előtt elhatároztam, hogy kapura emelem a labdát, és meg is lett belőle a gól, igaz a kapus is hibázott. Az a legfontosabb, hogy nyertünk, és nagyon egységes a csapatunk. Azt hiszem a Soproni Ligában az egyik nagy meglepetés a Szpari szereplése. Nagyon szeretnénk így folytatni az idényt. Szerdán az egyik legjobb magyar csapat ellen is bizonyítani akarunk.
Filip Lazareanu: - A szél és a talaj is megzavart az első gólnál, a labda nagyon furcsán pattant. Először mellel akartam magam elé venni, aztán meggondoltam magam. Ez sem lehet kifogás, tudom, hogy nagyot hibáztam. Köszönöm a csapatnak, hogy a játékukkal helyrehozták a hibámat!