Játékra jelentkeztek

Sipos Tamás lágyéksérülése még nem jött rendbe, csak civilben figyelhette a Szpari szerdai edzőmeccsét.
Azt a találkozót, amelynek a második félidejében pályára lépett az Orosházán megsérült Ambrusz Árpád és az első tavaszi bajnoki mérkőzést sárga lapjai miatt kihagyó Szilágyi Norbert is. Sziszi különösen nagy kedvvel focizott: gólt szerzett és gólpasszt adott. A hétvégi bajnoki előtt pedig nem árt felidézni, hogy egy éve az ő fejesgóljával vertük meg a Szolnokot. Számítunk az újabb jó hazai nyitányra!