Javítanának a mérlegen

Szombaton Paksra utazik a Szpari, a vendéglátók a tizenkettedikek a tabellán, 12 ponttal. Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
Paks – Nyíregyháza Spartacus

Soproni Liga, 11. forduló, október 18., szombat, 18.00

Vezeti: Solymosi Péter, asszisztensek: Lémon Oszkár, Iványi István

 

A Nyíregyháza Spartacus csak kétszer találkozott az élvonalban a Pakssal, de így is az egyik mumusunk lett az „atomváros” együttese. A csapatunk tavaly mindkét Paks elleni meccsén vereséget szenvedett. Egy éve a Duna-parti városban játszott meccsen két játékosunk, George és Ambrusz, is pirosat kapott, és a hazai együttes 3-0-ra nyert.

A tavasszal Nyíregyházán játszott találkozó a Szpari szemszögéből felér egy rémálommal

Már 1-0 vezettünk, és lejárt a kilencven perc, de utána jött a hidegzuhany, előbb egyenlített a vendégegyüttes, mjad a 95. percben tizenegyesből Tököli a győzelmet is megszerezte.

Játékosainkat emiatt is fűti a bizonyítási vágy a hétvégi dunántúli kiránduláson.