Jegyárúsítás a pénteki mérkőzésre -2010.03.29.-
Már holnap elkezdődik a jegyárusítás a pénteki bajnoki mérkőzésre.
A Szpari pénteken 19 órakor kezdi következő bajnoki meccsét, ezúttal a DVSC csapata érkezik Nyíregyházára. Az utóbbi évek többszörös bajnoka elleni meccs mindig presztizs csata.
A jegyárúsítás már kedden a Liga Kupa meccs alatt elkezdődik.
Jegyárusítás:
Március 30. 17-18 óra között
Az új lelátó felőli oldalon, a főpénztárnál.
Március 31., április 1. 9:00-16:00
A klubirodán, új lelátó alatt a II. emeleten
Április 2. péntek 14:00
Az új lelátó felőli oldalon, a főpénztárnál.
A mérkőzés előtt két órával - 17:00 - lesz kaunyitás, és ekkortól az összes pénztár működik.