Jegyárúsítás a pénteki mérkőzésre -2010.03.29.-

Már holnap elkezdődik a jegyárusítás a pénteki bajnoki mérkőzésre.

A Szpari pénteken 19 órakor kezdi következő bajnoki meccsét, ezúttal a DVSC csapata érkezik Nyíregyházára. Az utóbbi évek többszörös bajnoka elleni meccs mindig presztizs csata.

A jegyárúsítás már kedden a Liga Kupa meccs alatt elkezdődik.

 

Jegyárusítás:

Március 30. 17-18 óra között

Az új lelátó felőli oldalon, a főpénztárnál.

 

Március 31., április 1. 9:00-16:00

A klubirodán, új lelátó alatt a II. emeleten

 

Április 2. péntek 14:00

Az új lelátó felőli oldalon, a főpénztárnál.

 

A mérkőzés előtt két órával - 17:00 - lesz kaunyitás, és ekkortól az összes pénztár működik.