Jegyelővétel, tudnivalók a meccs előtt

Érdemes előre megváltani a jegyeket, és időben elindulni a szombaton 17.30- kor kezdődő hazai első meccsre.
A szombaton 17.30-kor kezdődő REAC elleni első hazai bajnoki mérkőzésre aznap 11.00-ig elővételben is megválthatók a jegyek.
A belépők a Vadon Sportboltban (Vay Ádám körút-Körte utca kereszteződés, az Univerzum keleti oldalával szemben) és a Kossuth utca-Dohány utca kereszteződésben lévő hírlap pavilonban kaphatók.
A pénztárak két órával a mérkőzés kezdése előtt nyitnak a stadion mindkét bejáratánál (Sóstói úton és az új lelátó felőli oldalon.)
A jegyeket és a bérleteket a főbejáratoknál és a lelátók lépcső bejáratainál is ellenőrzik.

Az elmúlt időszakban előfordult rossz tapasztalatok miatt (kerítésen keresztül kiadott belépők), a bérletek számát felírják a jegykezelők. Ha egy bérlettel többen is bejönnek a lelátóra, akkor a bérlet a következő mérkőzésekre nem érvényes.
Előre is elnézést kérünk szurkolóinktól, ha az ellenőrzés lassítani fogja a bejutásukat a lelátóra.

Ismét felhívjuk szurkolóink figyelmét a sportszerű szurkolásra. Az MLSZ által meghirdetett zéró tolerancia alapján a rendbontások a klubunkat, a Szparit hozhatják nehéz helyzetbe, és akár pontlevonásokat vagy ismétlődő esetkben visszasorolást is jelenthetnek.
Hogy mi számít rendbontásnak, arról az MLSZ állásfoglalását honlapunkon már korábban olvashatták.