Jelentkezés a Nyírsuli Akadémiára
A Nyírsuli 2009-ben megindítja a labdarúgó akadémiát. Az érintettek szeoptember 15-ig küldhetik el a jelentkezésüket.
A NYÍRSULI LABDARÚGÓ AKADÉMIA
FELVÉTELT HÍRDET
a 2009-2010-es tanévben induló Labdarúgó Akadémiai osztályába.
Jelentkezhetnek azok a labdarúgók, akik 1994 és 1995 évben születtek, illetve a 2008-2009-es tanévben fejezik be általános iskolai tanulmányaikat.
Az osztályba bekerülni szándékozó gyerekek, az év végéig tartó, több fordulós kiválasztási folyamaton fognak átesni.
Jelentkezés:
• A rövid szakmai önéletrajzot és személyi adatokat tartalmazó jelentkezést írásban, 2008.szeptember 15.-ig kell elküldeni az alábbi címre: NYÍRSULI KHT, 4400 Nyíregyháza, Sóstói út 24. Kérjük a borítékon feltüntetni az”AKADÉMIA” szót.
• Minden egyéb kérdés esetén a 06-70- 371-6396-os mobilszámon kaphatnak információkat az érdeklődők.