Jelentkezés a Nyírsuli Akadémiára

A Nyírsuli 2009-ben megindítja a labdarúgó akadémiát. Az érintettek szeoptember 15-ig küldhetik el a jelentkezésüket.

A NYÍRSULI LABDARÚGÓ AKADÉMIA

 

FELVÉTELT HÍRDET

a 2009-2010-es tanévben induló Labdarúgó Akadémiai osztályába.

 

Jelentkezhetnek azok a labdarúgók, akik 1994 és 1995 évben születtek, illetve a 2008-2009-es tanévben fejezik be általános iskolai tanulmányaikat.

Az osztályba bekerülni szándékozó gyerekek, az év végéig tartó, több fordulós kiválasztási folyamaton fognak átesni.

 

 

Jelentkezés:

          A rövid szakmai önéletrajzot és személyi adatokat tartalmazó jelentkezést írásban,  2008.szeptember 15.-ig kell elküldeni az alábbi címre: NYÍRSULI KHT, 4400 Nyíregyháza, Sóstói út 24. Kérjük a borítékon feltüntetni az”AKADÉMIA” szót.

          Minden egyéb kérdés esetén a 06-70- 371-6396-os mobilszámon kaphatnak információkat az érdeklődők.