Jeremiás Gergő is szparista

A Nyíregyháza Spartacus vezetése arra törekszik, hogy a keretben olyan játékosok kapjanak helyet, akiknek játékjogával a klub rendelkezik, és minél hosszabb időre kössenek szerződést a focistákkal.
A Nyíregyháza Spartacus a napokban megegyezett a DVSC-vel, és megvásárolta Jeremiás Gergő játékjogát. A fiatal bal lábas középpályás korábban Debrecenben és Diósgyőrben focizott. Nyíregyházára kölcsön játékosként került.

A játékossal már a szerződés feltételeiről is megegyeztek, várhatóan öt évre szóló kontraktus kötnek meg vele.
Jeremiás egyébként egy darabig nem szerepelhet, mert térdműtétre vár. A középpályást várhatóan Székesfehérváron fogják műteni. A beavatkozás után döntenek arról, hogy a továbbiakban milyen kezelésre lesz még szüksége.