Jól halad a felújítás -2009.10.08.-

A stadionban a napokban az új hangosítás is elkészülhet, az új székeket már hiánytalanul kihelyezték.

A jövő heti Keleti Rangadóra a stadiont területét érintő felújítási munkálatok döntő részét várhatóan befejezik.

A kanyarokban a lelátók betonborítását felújították. Az új székeket is felszerelték. Így tízezernél valamivel több ülőhelyről nézhetik a mérkőzéseket a szurkolóink. A régi lelátók lépcsőinek a felújítása is folyamatban van.

A szakemberek jelenleg is dolgoznak az új hangosítás beüzemelésén. Az eredményjelzőtábla újra „élesítését” is megkezdik. A korábbi hangstudió helyén – az A és B tribün fölött- az irányítási központ kialakításán is dolgoznak már.

 

A stadion rekortán pályájának a rekonstrukcióját is megkezdték. Közben a gyepszőnyeg felújítása is tart. Ezen munkálatok miatt nem edzhet a csapatunk a centerpályán. Erre leghamarabb a Keleti Rangadó előtt egy-két nappal kerülhet sor. A megújított stadionban október 23-28. között U19-es Eb selejtező mérkőzéseket is láthatunk.

Akárcsak tavaly, az idén is Nyíregyháza és Tiszaújváros ad otthont a selejtezőknek. A magyar válogatott Nyíregyházán játssza a meccseit. Az ellenfelek: Oroszország, Lettország és Liechtenstein.

 

A nemzetközi torna előtt, október 17-én a Keleti Rangadót, a Szpari-DVTK meccset láthatjuk a megszépült stadionban.

 

A Nyírsuli és az építésen dolgozó cégek együttműködésének és közös erőfeszítésüknek köszönhetően, klubunknak nem kellett a bajnoki menetrendet megváltoztatnia, az aktuális hazai meccseket lejátszhattuk a stadionban. Ezért ezúton is köszönetet mondunk, klubunk és szurkolóink nevében, a stadion és az építkező cégek vezetőinek és dolgozóinak!

 

A jegyárak a kanyarokban is változatlanok maradtak. Így oda továbbra is ötszáz forintos áron lehet jegyet kapni. Természetesen továbbra is érvényesek az ide váltott kedvezményes vagy ultra bérletek is.