Jól indult a felkészülés
Révész Attila szerint jól indult a felkészülés, a játékosok motiváltak, elégedett az eddig tapasztaltakkal.
A Szpari túl van a felkészülés első hetén. A szakvezetés az első napokat a ráhangolódásra szánta. A heti utolsó edzés ma délelőtt a Bujtosi Szabadidőcsarnokban volt. Az edzésről igazoltan hiányzott Vukadinovic és Szilágyi, mindketten belázasodtak a hét elején ezért nem edzettek. Az újonnan érkezett kapusunk Takács Tamás egy húzódás miatt hagyott ki edzéseket, ő a kispadról figyelte társait. Lippai Ákos hasonlóan egy kisebb húzódás miatt külön mozgott, de hétfőn már várhatóan a többiekkel folytatja.
Ivan Zaleh hivatalosan volt távol a szombati edzésről, hétfő délután már ő is a többiekkel készül.
Sipos Tamás betegség miatt hiányzott az első napokban, de már edzésbe állt.
Révész Attila elmondta elégedett az első héten elvégzett munkával, eddig a tervek szerint haladnak a felkészülésben. A klubmenedzser szerint motiváltak a játékosok és jó hangulatban készülnek a bajnokságra.
A klubmenedzser a hétfői gyakorlásról hiányozni fog, mert külföldre utazik átigazolási ügyek miatt. Jövő héten sokkal keményebb munka vár a csapatra. Még a következő heti programban sem szerepel előkészületi mérkőzés. Az első találkozóra január 26-án kerül majd sor.
A Dinamo Kijevből érkező játékosok néhány napot késnek. Ukrajnában az elmúlt hételején munkaszüneti napok voltak a pravoszláv karácsony miatt, így a vízumok nem készültek el időre az érkező játékosoknak.
Révész Attila elmondta elégedett az első héten elvégzett munkával, eddig a tervek szerint haladnak a felkészülésben. A klubmenedzser szerint motiváltak a játékosok és jó hangulatban készülnek a bajnokságra.
A klubmenedzser a hétfői gyakorlásról hiányozni fog, mert külföldre utazik átigazolási ügyek miatt. Jövő héten sokkal keményebb munka vár a csapatra. Még a következő heti programban sem szerepel előkészületi mérkőzés. Az első találkozóra január 26-án kerül majd sor.
A Dinamo Kijevből érkező játékosok néhány napot késnek. Ukrajnában az elmúlt hételején munkaszüneti napok voltak a pravoszláv karácsony miatt, így a vízumok nem készültek el időre az érkező játékosoknak.