Jót teszteltek

Délelőtt négyszer ezer méteres futásokkal tesztelte a csapat fizikai állapotát a szakvezetés.

Nyíregyháza – Spartacus – szpari.hu

Révész Attila elégedett volt a kedd délelőtti futóteszt eredményei után:

- Most a stopper óra is azt mutatta, amit már tegnap is láttunk, hogy a csapat többsége jó állapotban tért vissza. Így jó alapokról kezdjük a munkát- mondta Révész Attila.

 

A klubmenedzser elmondta, hogy két játékost, Simen Gergelyt és Úr Lászlót a tavaszi félévre kölcsön adnak. Mindketten a másodosztályban fognak focizni. Úr Bőcsre kerül, míg Simon Baktára. A fiatalok közül három játékos bekerült az első csapat keretébe: Bakos Bence, Fekete Ádám és Nánási Balázs.Így jelenleg húsz mezőnyjátékos és három kapus alkotja a felnőtt keretet.

Sajnos az első nap már történt egy sérülés, Miskolczi László bokája húzódott meg. A középpályás a gyógyulásig nem edz a többiekkel. Hegedüs Tibor külön munkát végez. Akkor csatlakozik a többiekhez, amikor a súlyfeleslegét ledolgozta.