Jótékonysági meccs Erdőhorvátiban

Április 14.-én kedden, 15.30-tól jótékonysági meccset játszik a Nyíregyháza Spartacus Erdőhorvátiban.
A Húsvéti Ünnepeket követő napon: április 14-én, kedden 15.30-tól jótékonysági mérkőzést játszik a Nyíregyháza Spartacus Erdőhorvátiban. A helyi alacsonyabb osztályú egyesület elleni találkozóra 500 forintba kerülnek a belépők. A bevétel jótékony célt szolgál.

A mérkőzésre minden sportszerető Szpari szurkolót szeretettel vár a klubvezetés.