Jótékonysági meccsel kezdünk

Július 1-én 18 órakor Nagykállóban a helyi csapattal játszik jótékonysági mérkőzést a Nyíregyháza Spartacus.
Mint azt már megírtuk csapatunk július 2-án délelőtt kezdi el a munkát. A játékosok és a szakmai stáb július 1-én délben találkoznak először az első megbeszélésen. Ezt követően a csapat Nagykállóba utazik, ahol a Nagykállói VSE csapatával játszanak barátságos mérkőzést. A mérkőzésen a keret összes tagja, köztük az új szerzemények is szerepet kapnak. A jótékonysági mérkőzés bevételét a Megyei Pszichiátriai Szakkórház Drogambulanciája kapja meg. Az, a tény, hogy fiatal céltudatos sportemberek segítik a drogellenes küzdelmet példaértékkel szolgál a veszélyeztetett helyzetben lévő fiataloknak, mondta lapunknak dr. Móré E. Csaba az intézmény főigazgatója. Július 1., vasárnap, 18.00 Nagykállói VSE – Nyíregyháza Spartacus Jótékonysági mérkőzés a megyei drogambulancia javára.