Jövő héten három mérkőzést játszunk

Szerdán Fehérgyarmaton, csütörtökön Kassán, szombaton Debrecenben játszik a Szpari.

A jövő héten három előkészületi mérkőzést is játszik a csapatunk. Szerdán és csütörtökön mindenki játék lehetőséget kap, ekkor két-két együttest állít össze a keretből Szentes Lázár. Szombaton egy mérkőzés lesz. Az előkészületi meccseken idegenben szerepelünk, mivel a jövő héten megkezdődik a stadionban a gyepszőnyeg szokásos nyári felújítása.

 

Szerdán Fehérgyarmaton játszunk, csütörtökön Kassán, a helyi élvonalbeli klub második csapata ellen. Szombaton Debrecenben a Vágóhíd utcán lépünk pályára.

 

A felkészülés következő hetében július 6-án este foglalja el a csapat a szállást Abaújszántón, hétközben ott készül aaz együttesünk, illetve edzőmérkőzésre onnan utazik tovább. Szerdán (július 8.) ismét Kassán lesz jelenése a Szparinak, ezúttal az első csapat ellen játszanak. Szombaton (július 11.) Cigándra hívták a Spartacust hírverő mérkőzésre. A cigándi együttes tizenkét pontos előnnyel lett bajnok a Borsod megyei elsőosztályban.

 

A felkészülés menetében a hajrára kisebb változás lesz. Július 22-én már elkezdődik a Liga Kupa sorozat, így azon a napon nem lesz előkészületi mérkőzés. A Liga Kupában ismét lesz változás. Ezúttal csak az élvonalbeli együttesek játszanak a kupaküzdelmekben. A nemzetközi kupákban szereplő négy csapat nem vesz részt a csoport küzdelmekben. A sorozat ismét hatos csoportban kezdődik majd. A csoport beosztás és a sorsolás időpontja még nem ismert.

Az már biztos, hogy többet kell utazni, mint tavaly. Ha a szövetség idén is figyelembe veszi a költségtakarékosságot, akkor a legközelebbi utak Miskolcra és Kecskemétre vezethetnek, és csak akkor nem kell a Dunántúlra utazni, ha a három csoport küzdelmekben is szereplő fővárosi csapattal (FTC, MTK, Vasas) egy csoportba kerülünk. Így elképzelhető, hogy ez lesz a csoportunk beosztása.