Jövő szerdán bajnoki meccs!

Augusztus 29-én szerdán a stadionban játsszuk le a Győr ellen az első fordulóból elmaradt mérkőzést.
Az MLSZ Versenybizottsága korábban hozott döntése értelmében, augusztus 29-én 17 órakor kerül lejátszásra az 1. fordulóból elmaradt
Nyíregyháza Spartacus – Győri ETO
Soproni Liga mérkőzés.

Az ügyben a végleges döntést az MLSZ elnöksége a ma esti ülésén hozta meg. Erre a döntésre azért volt szükség, mert augusztus 29-e a Magyar Kupa 3. fordulójának a hivatalos versenynapja is, amikor az élvonalbeli együttesek -a három nemzetközi kupába került csapat kivételével- belépnek a küzdelembe.
Ráadásul szeptember elején "lazább" a menetrend (szeptember 1. Soproni Liga 7. forduló: Szpari – Újpest, szeptember 9. vasárnap Liga Kupa: DVTK-Szpari, szeptember 15. Soproni Liga, 8. forduló: DVTK – Szpari).

Az MLSZ elnöksége helyben hagyta a Versenybizottság által szeptember 29-re kiírt időpontot.
A Magyar Kupa meccset játssza későbbi időpontban a Nyíregyháza Spartacus. A Magyar Kupa 3. fordulójának sorsolását várhatóan holnap tartják az MLSZ-ben. A Magyar Kupa 3. fordulójában 58 csapat szerepel, és a továbbjutó 29 mellé kerül a három kupacsapat, a negyedik fordulóban így lesz 32 együttes.

A Nyíregyháza Spartacus programja szeptember 1-ig:

Soproni Liga
6.forduló, augusztus 25. Szombat, 17.30
Paksi FC – Nyíregyháza Spartacus

7.forduló, augusztus 29. szerda, 17.00
Nyíregyháza Spartacus – Győri ETO

8.forduló, szeptember 1., szombat, 16.00
Nyíregyháza Spartacus – Újpest FC