Kazincbarcika jön

Február 4-én szerdán, 16.30 Kazincbarcikával játszunk a stadion műfüves pályáján.
A szerdai mérkőzést a Rimaszombat csapata utazási nehézségek miatt lemondta, így megváltozott a program.
Február 4-én 16.30-kor a Kazincbarcika csapatával játsszunk edzőmérkőzést a stadion műfüves pályáján.
Révész Attila elmondta, hogy a próbajtékra érkezett Florin Dantól elköszöntek.
- Láthatóan képzett középpályás a román focista, de edzetlenül lérkezett ide, nagyon sokat kellene dolgoznia, hogy utolérje a többi játékos fizikai állapotát. Ezért döntöttünk így- mondta Révész Attila.