Kecskeméten folytatjuk a Liga Kupát -2009. 11. 03.-
Kecskeméti TE – Nyíregyháza Spartacus
Liga Kupa, 7. forduló
Kecskemét
November 4. szerda 16.00
Játékvezető: Kovács J. Zoltán, asszisztensek: Hofbauer Roland, Szalai Dániel
Újabb Liga Kupa mérkőzés következik, ezúttal Kecskemétre utazik a Szpari. Az eddigi hat találkozóból négyet megnyert a Nyíregyháza Spartacus, egy döntetlennel zárult és egyszer az Üllői úton kikaptunk.
A Kecskemét ellen még júliusban játszottunk, akkor 2-0-ra nyerünk, Dossozésen és Batizi góljaival.
A kecskeméti mérkőzésen pályára lép egy próbajátékos is, Nacim Mustapha Algériából érkezett, 27 éves támadó középpályás.
Szentes Lázár:
- A héten két mérkőzést játszunk, mindkettő idegenbeli, együtt készülünk rá, egy egységnek tekintjük a két találkozót. Olyan csapatot akarok pályára küldeni mindkét meccsre, amelynek győzelmi esélyei vannak. Bizakodunk abban, hogy a csapat minden játékosánál felfelé ívelő formát tapasztalhatunk.