Kecskeméten folytatjuk a Liga Kupát -2009. 11. 03.-

Szerdán folytatódik a Liga Kupa sorozat. A csapatunk az A csoport második -továbbjutó- helyén áll, és Kecskeméten folytatja a küzdelmeket.

Kecskeméti TE – Nyíregyháza Spartacus

Liga Kupa, 7. forduló

Kecskemét

November 4. szerda 16.00

Játékvezető: Kovács J. Zoltán, asszisztensek: Hofbauer Roland, Szalai Dániel

 

Újabb Liga Kupa mérkőzés következik, ezúttal Kecskemétre utazik a Szpari. Az eddigi hat találkozóból négyet megnyert a Nyíregyháza Spartacus, egy döntetlennel zárult és egyszer az Üllői úton kikaptunk.

A Kecskemét ellen még júliusban játszottunk, akkor 2-0-ra nyerünk, Dossozésen és Batizi góljaival.

A kecskeméti mérkőzésen pályára lép egy próbajátékos is, Nacim Mustapha Algériából érkezett, 27 éves támadó középpályás.

 

Szentes Lázár:

- A héten két mérkőzést játszunk, mindkettő idegenbeli, együtt készülünk rá, egy egységnek tekintjük a két találkozót. Olyan csapatot akarok pályára küldeni mindkét meccsre, amelynek győzelmi esélyei vannak. Bizakodunk abban, hogy a csapat minden játékosánál felfelé ívelő formát tapasztalhatunk.