Kedden két edzés -2010.07.06.-
Ma két edzés volt, holnap meccs lesz Ófehértón.
Ma két edzést is rendelt Brekk János és a szakmai stáb a Szpari játékosainak. Délelőtt erőgyűjtésre szánták a gyakorlást, délután labdás edzést vezényeltek a játékosoknak.
A szerdai napon az első előkészületi meccset játssza a Szpari. Erre Ófehértón kerül sor, a helyi csapat ellen. A ófehértóiak kezdeményezték a találkozó létrejöttét, és a Spartacus vezetése szívesen vállalkozott a kirándulásra és a hírverő mérkőzésre.
A helyiek a tavaszi felkészülés elején többször is pályát biztosítottak a csapatunknak, amiért ezúton is köszönetet mond a klubvezetése.
Brekk János honlapunknak elmondta, hogy tervei szerint a jövőben hasonló meghívásoknak ha csak tehetik, akkor mindig eleget fognak tenni.
- A Spartacust a tulajdonosokon kívül, a város önkormányzata hathatós támogatásával és Nyíregyháza foci szerető polgárai a bérletek, jegyek megvásárlásával segítik. Emellet úgy gondoljuk, a Spartacus a hagyományok alapján is, az egész megye csapata. Meccseinkre a szomszédos városokból, községekből, de a megye távolabbi településeiről is sok szurkolónk és focikedvelő érkezik. Mi azt szeretnénk ha ez a kapcsolat a megye labdarúgása és a klubunk között még szorosabb lenne. A kapcsolat erősítéséért mi is tenni fogunk- mondta a Szpari vezetőedzője.
A vezetőedző elmondta, hogy a szerda délutáni meccsen nem játszanak azok akik hétfőn kapcsolódtak be a felkészülésbe, illetve aki még nem végez teljes értékű munkát.
Mint azt a múlt héten jeleztük, hétfőtől csatlakozott a felkészüléshez Ambrusz Árpád, azt is megírtuk, hogy tegnaptól állt munkába Abdelali és Davuidov illetve korábbis sérülése miatt Batizi-Pócsi még nem végezhetett labdás edzéseket. Az ő játékukra Ófehértón még nem számít a szakvezetés, helyette erőnléti edzésen vesznek majd részt.