Kedden két edzés volt
Kedden két edzésen is résztvettek a Nyíregyháza Spartacus labdarúgói.
Délelőtt a főiskola fedett atlétikai csarnokában, délután a műfüvön edzett a csapatunk.
Délelőtt sajnos megtörtént az első sérülés. A most érkezett kapusunknak Takács Tamásnak a bokája húzódott meg. Pontos diagnózist a szerdai tüzetes orvosi vizsgálat után lehet tudni.
Megérkezett Ivan Zaleh is, aki délutáni edzésen kicsit vacogva vett részt. A sokat robotoló hátvédünk az argentin nyárból tért vissza a nyíregyházi télbe.
Mától a csapattal készül Milan Lukac. A szerb baloldali védő és középpályás a REAC elleni Liga Kupa meccsen bemutatkozott a Szpariban. Révész Attila elmondta, hogy a játékos szeretne bizonyítani, most nincs klubja, és olyan kedvező feltételekkel maradna, hogy várhatóan itt tartják.
Délelőtt sajnos megtörtént az első sérülés. A most érkezett kapusunknak Takács Tamásnak a bokája húzódott meg. Pontos diagnózist a szerdai tüzetes orvosi vizsgálat után lehet tudni.
Megérkezett Ivan Zaleh is, aki délutáni edzésen kicsit vacogva vett részt. A sokat robotoló hátvédünk az argentin nyárból tért vissza a nyíregyházi télbe.
Mától a csapattal készül Milan Lukac. A szerb baloldali védő és középpályás a REAC elleni Liga Kupa meccsen bemutatkozott a Szpariban. Révész Attila elmondta, hogy a játékos szeretne bizonyítani, most nincs klubja, és olyan kedvező feltételekkel maradna, hogy várhatóan itt tartják.