Kedden lesz a meccs -2010.09.13-

Kedden hattól játszunk Rákospalotán.

REAC – Nyíregyháza Spartacus FC

NB II. Keleti csoport, 5. forduló, elmaradt mérkőzés
Budapest-Rákospalota, Budai II. László Stadion

2010.09.14. kedd 18:00

Vezeti: Kassai Viktor asszisztensek: Erős Gábor, Király Krisztián

A stadion pontos címe: Budapest, Széchenyi tér 8-10.

A Nyíregyházáról autóval érkezőknek az M3-asról az autópálya végénél – a bevezető szakasz kezdeténél- kell jobbra lekanyarodni, a Szentmihályi úton kell tovább menni, majd a Szőcs Géza utcáról kell jobbra bekanyarodni a stadionhoz.

 

Az MLSZ Versenybizottsága jóváhagyta a két csapat által javasolt új időpontot.

Csapatunk a hétvégi forduló után egy ponttal vezeti a tabellát a kilenc pontos Újpest II. és a Békéscsaba előtt.