Kedden lesz a meccs -2010.09.13-
Kedden hattól játszunk Rákospalotán.
REAC – Nyíregyháza Spartacus FC
NB II. Keleti csoport, 5. forduló, elmaradt mérkőzés
Budapest-Rákospalota, Budai II. László Stadion
2010.09.14. kedd 18:00
Vezeti: Kassai Viktor asszisztensek: Erős Gábor, Király Krisztián
A stadion pontos címe: Budapest, Széchenyi tér 8-10.
A Nyíregyházáról autóval érkezőknek az M3-asról az autópálya végénél – a bevezető szakasz kezdeténél- kell jobbra lekanyarodni, a Szentmihályi úton kell tovább menni, majd a Szőcs Géza utcáról kell jobbra bekanyarodni a stadionhoz.
Az MLSZ Versenybizottsága jóváhagyta a két csapat által javasolt új időpontot.
Csapatunk a hétvégi forduló után egy ponttal vezeti a tabellát a kilenc pontos Újpest II. és a Békéscsaba előtt.