Kedden lesz a Szpari meccs

Az MLSZ Versenybizottsága ma délelőtt döntött, kedden lesz a Fradi elleni Liga Kupa mérkőzés.

Az FTC - Szpari mérkőzés kedden kerül sorra, 18 órakor kezdődik.

A két csapat, mint ismertt pénteken bajnoki mérkőzésen találkozik Nyíregyházán.

Ezért kérték még a múlt hét közepén az MLSZ-t, hogy a Liga Kupa mérkőzést kedden rendezhessék. A szövetség ma délelőtt döntött, és elfogadta az új időpontot.