Kedden Liga Kupa rajt a Honvédnál -2010. 02. 15.-
Kedden Liga Kupa meccset játsszunk, de a bajnokság egy héttel később kezdődik.
Honvéd – Nyíregyháza Spartacus
Liga Kupa, középdöntő, A csoport, 1. forduló
Budapest, Bozsik-stadion, műfüves pálya
2010, február 16. kedd, 14.00
Játékvezető: Vad II. István, asszisztensek: Vígh Tibor, Agócs János
Kedden már az első idei tétmérkőzését játssza a Szpari Kispesten. A Liga Kupa középdöntőjében elkezdődnek a küzdelmek. Az A csoportban szerepel még a Honvéd, a DVSC és a Fehérvár is. Oda-visszavágó rendszerű csoportkör után – hat mérkőzés- a két csoport első vívja a Liga Kupa döntőjét.
A Szpari Telkiből indul a holnapi meccsre, és várhatóan vegyescsapattal lép pályára, a sérülésből a napokban felgyógyultak ezúttal várhatóan nem szerepelnek a mérkőzésen.
Ma délután az MLSZ elnöksége úgy döntött, hogy egy héttel elhalasztják a Soproni Liga rajtját. Az órarend viszont nem változik, február 28-án vasárnap Angyalföldön a Vasas ellen lépünk pályára 17.30-kor.
Az még nem ismert, hogy a bajnokság közben melyik napot iktatja még be a versenynaptárba az MLSZ.
Az e hétvégi programról most tárgyal a klub vezetése, hamarosan ismertté válhat a programunk.