Kedden Liga Kupa rajt a Honvédnál -2010. 02. 15.-

Kedden Liga Kupa meccset játsszunk, de a bajnokság egy héttel később kezdődik.

Honvéd – Nyíregyháza Spartacus

Liga Kupa, középdöntő, A csoport, 1. forduló

Budapest, Bozsik-stadion, műfüves pálya

2010, február 16. kedd, 14.00

Játékvezető: Vad II. István, asszisztensek: Vígh Tibor, Agócs János

 

Kedden már az első idei tétmérkőzését játssza a Szpari Kispesten. A Liga Kupa középdöntőjében elkezdődnek a küzdelmek. Az A csoportban szerepel még a Honvéd, a DVSC és a Fehérvár is. Oda-visszavágó rendszerű csoportkör után – hat mérkőzés- a két csoport első vívja a Liga Kupa döntőjét.

A Szpari Telkiből indul a holnapi meccsre, és várhatóan vegyescsapattal lép pályára, a sérülésből a napokban felgyógyultak ezúttal várhatóan nem szerepelnek a mérkőzésen.

 

Ma délután az MLSZ elnöksége úgy döntött, hogy egy héttel elhalasztják a Soproni Liga rajtját. Az órarend viszont nem változik, február 28-án vasárnap Angyalföldön a Vasas ellen lépünk pályára 17.30-kor.

Az még nem ismert, hogy a bajnokság közben melyik napot iktatja még be a versenynaptárba az MLSZ.

Az e hétvégi programról most tárgyal a klub vezetése, hamarosan ismertté válhat a programunk.