Kedden Tiszaladányban játszunk

A Szpari kedden délután tizenhat órától Tiszaladányban játszik pályaavató mérkőzést.
A tiszaladányi klub és önkormányzat meghívását elfogadva a Szpari kedden délután Tiszaladányban játszik a helyi csapat ellen pályaavató mérkőzést, amely tizenhat órakor kezdődik.
A tiszaladányiak azért is választották a Szparit ellenfelül erre a jeles alkalomra, mert a község szülötte Minczér Tibor a mi csapatunkban szerepel.
A keddi mérkőzés arra is jó alkalom, hogy a szakvezetők az argentin játékosokat is kipróbálják mérkőzés szituációban.

A Szparival kapcsolatos hír, hogy a szeptember 26-án sorra kerülő Magyar Kupa mérkőzésünk Békéscsabán 18.00 órakor kezdődik.