Kemecsén gyakorolt a Szpari -2010.04.28.-

Kedden és szerdán is a kemecsei pályán edzett a Spartacus.

A Nyíregyháza Spartacus a héten nagyon fontos, mondhatrni sorsdöntő mérkőzést játszik a Kecskemét együttesével. Mindkét csapat a kiesés elkerüléséért küzd, és a Szpari győzelmi kényszerrel lép pályára.

A csapatunk edzőpálya hiánnyal küzd. A Tiszavasvári úti pálya felújítás miatt nem használható, a Volán pályát állapota nem teszi alkalmassá az edzésekre. Ezért egyéb lehetőségeket kellett keresni a klubnak.

Klubvezetőinknek sikerült megegyezni Kemecse SE vezetőivel, hogy ha szükséges hetente kétszer a szomszédos város pályáján gyakoroljon a Szpari.

Klubvezetőink ezúton is köszönetet mondanak a Kemecse SE vezetőinek valamint Kemecse város önkormányzatának és polgármesterének a támogatásért.

Kedden és szerdán  Szentes lázár vezetőedző a kemecsei pályán dirigálta az edzést a Spartacus játékosainak. Többen kisebb sérülés után most vágtak bele az edzésmunkába, egyedül Batizi-Pócsi Balázs hiányzott sérülés miatt a gyakorlásokról.