Kényszerű cserék -2010.09.06.-

A szombati bajnoki meccsen három játékosunk is megsérült.

Ambrusz Árpád a meccs elején ütközött, és agyrázkódást szenvedett. A játékos nem edz, még pihennie kell.

Zabos Attila bokaszalag húzódást szenvedet, neki is pihenőt rendeltek.

Demjén Gábor a lábfejére kapott egy rúgást, emiatt kellett lecserélni. Ma már az első edzést, a futást ő is teljesítheti.

A sérültjeinnkel kapcsolatosan van egy jó hírünk is, Nánási Balázs az orrcsonttörés után ismét edzésbe állt.

Ráti Gergő és Sarus Balázs továbra is rehabilitáción vesznek részt.