Készülnek a rangadóra
Pénteken este hatkor tartott edzést a Szpari, és ma este is lesz edzése a csapatnak. Vasárnap 14.30-kor már kinyit a főpénztár.
Vasárnap húsz órakor kezdődő Nyíregyháza Spartacus – DVSC-TEVA bajnoki meccs előtt a főpénztár (új lelátó előtti bejárat) már délután fél háromkor kinyit. A jegyeket érdemes minél hamarabb megvásárolni, hogy ne kelljen sorba állni a kezdés előtt.
A csapat pénteken délután tartott edzést, két tíz fős csoportban labdás gyakorlatokat végeztek a mezőnyjátékosok, közben Téglási Gábor a kapusokkal edzett. A tréning kétkapus játékkal zárult. Az egyik oldalon Belényesi, Mboussi, Goia, Cornaci, Zabos, Minczér, Hegedüs, Bárányos, Dosso, Apostu volt a csapatban, míg az ellenfélnél Úr, Ambrusz, Odrobéna, Perényi, Miskolczi, Nagy, Lippai, Ramos, Simon, Shevel játszott.
Ambruszék Árpiék csapata láthatóan mindent beleadott, motiváltan fociztak, Miskolczi Laci szerzett is egy szép gólt.
Zaleh még nem vett rész a labdás edzésen, ő külön gyakorolt. A pálya egyik sarkában Szilágyi Norbit is láthattuk, aki György Rolanddal készül, de már elővette a labdát is.
Révész Attila a szpari-hu-nak elmondta, ezúttal csak szombat este az edzés után dönt a csapat összeállításról. Mindenképpen motivált, harcos gárdát fog látni a hazai közönség, mondta a menedzser.