Két előkészületi meccs lesz szerdán

Szerdán 11 órától a Buzau együttesével játsszunk előkészületi meccset, délután Debrecenben a DVSC-vel.
Két előkészületi mékőzés következik:
Február 28. szerda
11.00 Nyíregyháza Spartacus - Buzau
14.30 DVSC-TEVA - Nyíregyháza Spartacus
A délelőtti mérkőzésen a román elsőosztályú Gloria Buzau lesz a vendégünk, az ellenfél őszi szezonja nem volt sikeres utolsók a tabellán.
A Nyíregyháza Spartacus várható összeállítása:
Illyés - Perényi, Mboussi, Goia, Cornaci - Ambrusz - Lakatos, Zabos, Minczér, Ramos - Stojkov
Délután a keret másik fele Debrecenbe utazik:
Lazareanu - Odrobéna, Nánási, Hegedüs, Tóth - Bakos - Varga, Oláh, Lippai, Szilágyi - Fekete
Miskolczi László sérülése miatt még nem gyakorol a csapattal. Dosso lábán még gipsz van. Apostu a Bakta elleni meccsen sérült meg, egy zúzódás van a mellkasán, ezért várhatóan ő sem játszik szerdán.
A Debrecenben  fellépő csapat összeállításában elképzelhető változás, mert Fekete Ádám a mai edzésen megsérült, ha a bokája nem jön rendbe holnapig, akkor Nagy Dávid léphet a helyére.
A délelőtti meccsen nem sok csere lesz, a játékosok többsége végig játssza a találkozót. 
A következő edző meccs pénteken lesz, de a Salonta kérésére délelőtt 11 órakor kezdődik a találkozó.