Két gól után szétestünk

Révész Attila a második gól utáni teljesítményt értetlenül fogadta, és elfogadhatatlannak tartja.

Révész Attila a szombati teljesítményről a következőket nyilatkozta:

- Hiába kezdtük jól a mérkőzést, a már szokásossá vált egyéni hiba után hátrányba kerültünk. A második félidő elejétől hitehagyottá váltak a játékosaink és szétesett a csapatjáték. A két belső védőt nem tudtuk pótolni, és az is világossá vált, hogy a kezdőemberek mellett nincsenek bevetésre kész játékosok, a cserék sem tudtak bizonyítani. Hiányzott a csapatból az alázat, helyette kishitűség lett úrrá a játékosokon.

A mezőnyjátékunk hiába javult a korábbi időszakhoz képest, a támadásokat nem tudjuk befejezni, több játékosból hiányzik ehhez a megfelelő képesség. Nincs olyan labdarúgónk, aki egy-egy váratlan megoldással, villanással gólhelyzetbe kerüljön. Csak akkor van reményünk gólszerzésre, ha százszázalékos helyzetekbe kerülünk.

A játékosok teljesítményét nézve Minczér Tibor volt az, aki a sérüléséig jól teljesített, utána már nem tudott úgy focizni, és cserélni is kellett. A másik játékos Apostu volt, akinek a teljesítménye megemlíthető. A többiek kritikán aluli formával rukkoltak ki. Stojkovot inkább bénította a bizonyítás vágya. A középpályán Zabos, Ramos inkább alibi teljesítményt mutatott. A kezdés után még Ramos próbálkozott a feladata teljesítésével, de aztán teljesen visszaesett. A védelmünk az teljesen szétesett.

Nem a játékosaink képessége miatt bosszantó a szombati teljesítmény, hanem azért, mert szétesett a csapatjáték. Nem végezték megfelelően a munkájukat, amiért a pénzt kapják. Ez nem marad következmények nélkül. Úgy látom, hogy többen megelégednek azzal, amit elértünk. Eljárnak az edzésekre, megkapnak minden járandóságot, de meg is elégedtek az eddigi eredménnyel. Nem akarnak ennél többet. Nem hagyhatjuk, hogy ez a szemlélet legyen meghatározó, tenni fogunk ellene.

Most a következő hazai meccsre kell koncentrálnunk, ezért kedden Nagyváradon játszunk edzőmérkőzést. Össze kell állnia a védelmünknek a jó erőkből álló FC Bihor elleni edzőmeccsen.