Két helyen változik az összeállítás

Szombaton hat órakor folytatódik a bajnokság, a rivális Haladás együttesét fogadjuk két hetes szünet után. - Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu

Nyíregyháza Spartacus – Szombathelyi Haladás

Soproni Liga, 18. forduló

Március 7. szombat 18.00

Nyíregyháza, Városi Stadion

Játékvezető:  Kassai Viktor, asszisztensek: Erős Gábor, Vámos Tibor


Révész Attila: - Nagyon fontos mérkőzés előtt állunk. Úgy érzem, hogy felkészültünk az ellenfélből, de ez majd holnap dől el. A Haladás  jól koncentráló együttes. Nagyon jól védekeznek, és a megszerzett labdákkal gyors támadásokat indítanak. Végig nagyon fegyelmezetten és koncentráltan játszanak. Ők kapták a lekvesebb gólt, és több rutinos játékosuk van, akik eldönthetik a meccseiket. Ezért nem lesz könnyű feltörni az ellenfél védelmét. Remélem, hogy ez minél hamarabb sikerül nekünk, mert az döntő lehet a végeredmény szempontjából is. Akkor talán nagyobb területünk lesz. Nagyon kell figyelnünk Keneseire és Molnárra. A pontrúgásaik ias veszélyesek. Ezeket is elemeztük, de mint az Újpest elleni meccs igazolta, majd a pályán meglátjuk, hogy mennyire jutottunk.

Az Újpest elleni összeállítás két ponton változik. Lazareanu kerül a kapuba, és legelöl Apostu helyén Dosso kezd. Utóbbi váltásnak taktikai okai vannak. A két középső védő nagyon erős és a középpályáról Rajos és Molnár is visszazár a kapu előtti középső területre, így Apostunak ott nagyon nehéz dolga lenne az elején. Dosso fizikálisan utolérte magát, így arra számítok, hogy kifárasztja a középső védőket.

 

A csapat öt órától villanyfényben edzett a stadionban. A pálya még vizes és csúszós volt. A gyakorlás után szokás szerint palacsinta várta a játékosokat, hogy erőt gyűjtsenek a holnapi mérkőzésre.

Információink szerint az esti órákban az ellenfél is megérkezett Nyíregyházára.

 

Várható összeállítás: Lazareanu – Perényi, Mboussi, Goia, Cornaci – Minczér, Zabos, Imedashvili, Ramos – Stojkov, Dosso

Sérült: nincs

 

Eltiltott: nincs

4 sárga: Goia, Miskolczi

 

Jegyárak

A hölgyek nőnap alkalmából ingyen jöhetnek a meccsre!

Ülőhely: 1400 Ft

Kedvezmények

Nyugdíjas, diák: 800 Ft

14 alatti fiúk: 500 Ft

Ingyenes: hetven év felett

 

 

Pénztárnyitás: 13.00 új lelátó felőli bejáratnál.