Két hét Abaújszántón -2010.06.25.-

Júliusban két hétig Abaújszántón készül a Spartacus.

Mint korábban megírtuk a jövő héten elkezdődik a Szpari felkészülése a bajnoki szezonra. Az első három hét programját már vázoltuk a honlapunkon. A felkészülés negyedik és ötödik hetében (július 19-től)  hétfőtől szombatig Abaújszántón készül az együttes.

Brekk János vezetőedző lapunknak elmondta, hogy napi két edzést, és heti két edzőmérkőzést tervez erre az időszakra.

- Várható, hogy július közepéig végleges lesz a 22-23 fős keret. Így ebben a két hétben a csapatépítés lesz a feladatunk, ki kell majd alakítani az állomány ismeretében a megfelelő harcmodort, taktikai variációkat. Elsősorban azért utazunk Abaújszántóra, mert az atlétikai versenyek miatt pálya gondjaink lesznek. Abaújszántón jó pálya és jó körülmények várnak minket. Hét közben végig ott lesz a csapat, vasárnapra kapnak majd pihenőt a fiúk- mondta Brekk János.

 

Ebben az időszakban várhatóan másodosztályú csapatokkal játszik edzőmeccset a Spartacus. Többek között a Kazincbarcika, Bőcs és Mezőkövesd lesznek az ellenfelek.