Két hét után újra bajnoki

Kéthetes szünet után folytatódik a Soproni Liga, a Szpari-Vidi meccs hétkor kezdődik a stadionban.

Szentes Lázár: - Számunkra azért volt fontos a kéthetes szünet, mert sérült játékosaink felépültek illetve közelebb kerültek a felépüléshez. Az újak jobban összecsiszolódhattak a régiekkel, ami remélhetőleg győzelmet hoz a Videoton ellen.

 

Várható összeállítás: Vojinoviæ – Lakatos, Mboussi, Goia, Kiss – Miskolczi, Müller, Ambrusz, Homma – Bogdanoviæ, Dosso

Cserék: Dénes, Minczér, Pákolicz, Zabos, Batizi-Pócsi, Szélpál, Márkus

Sérült: Andorka Péter combizom, Kovács Zoltán combizom