Két játékost is tesztel a szakvezetés -2010.02.18.-

Pénteken a debreceni Liga Kupa meccsen a holland Winand Kirant és a román Gego Alexandrut teszteli a szakvezetés.

Február 19. péntek 13:30

DVSC – Nyíregyháza Spartacus

Debrecen müfüves pálya

Vezeti: Oláh Gábor, asszisztensek: Márton Zsolt, Varga Gábor

 

Az MLSZ is rábólintott a DVSC elleni Liga Kupa meccs pályaválasztói jogának felcseréléshez, és az új időponthoz.

A holnapi mérkőzésen pályára léphet két tesztelésre érkezett játékos is. Winand Kiran Madhankumar Bechan Hollandiából érkezett. A támadó középpályás Amszterdamban született (1982.), és az Ajaxnál nevelkedett. Holland első és másodosztályú csapatokban játszott.

Gego Alexandru román támadójátékos, nagyváradi születésű (1983.) focista. Román első pés másodosztályú csapatokban ( Alba Julia, Gaz Metan, Tirgu Mures, Minerul Lupes) játszott.