Két-két meccs
Mboussi és Goia is két meccses eltiltást kapott. Május 6-án játsszunk Siófokon.
- Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
- Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
Az MLSZ fegyelmi bizottsága a Szombathely elleni mérkőzésen kapott piros lap miatt Goiát és Mboussit is két-két bajnoki mérkőzésről eltiltotta.
A versenybvizottság az elmaradt 17. forduló mérkőzéseit május 6-ára, szerdára írta ki.
A versenybvizottság az elmaradt 17. forduló mérkőzéseit május 6-ára, szerdára írta ki.